BUGÜNKÜ TEKNOLOJİ

2003 yılından itibaren tüm Senscience ürünleri bugün halen özel ICMC bileşimini/kompleksini içermektedir. Senscience imajını, ambalaj ve ürünlerini yenileme kararı ile birlikte, teknolojimizi saç kimyası ve araştırmasında bugünkü en son ve en yeni değişikliklerle güncellemek amacıyla yeni Senscience ürün formülasyonlarında daha da ileri bir teknoloji kullanma kararı aldık.

ICMC tamamıyla yeni formüle edilen bileşim ile bütünleştirilmiştir.

ICMC teknolojisindeki orijinal proteinler ve lipitler halen mevcut olmakla beraber şekerler, vitaminler, mineraller ile tamamlanmıştır. Bu da, seçkin, iyi sonuç veren ürünler sunmak amacıyla Senscience ürün formülasyonlarını pekiştiren Vitalock-6 Complex adlı daha da seçkin bir bileşim yaratılmasını sağlamıştır.

VITALOCK-6 COMPLEX

Senscience’in Vitalock-6 Complex’i aşağıdakilerin özel karışımıdır:

  • Saçın doğal esnekliğini, direncini ve parlaklığını onaran güçlendirici ve yeniden yapılandırıcı hayati besinler
  • Saçın dış tabakasını yumuşatan ve pürüzsüzleştiren ve parlaklık katan canlandırıcı ve nem verici nemlendiriciler
  • Saçı dış hasarlardan koruyan ve hayati besinler ve nem içeren sıkıştırıcı ve koruyucu bileşenler

Bu besinler, nemlendiriciler ve koruyucu bileşenler, birlikte saçı içten dışa onaran, besleyen, nemlendiren ve güçlendiren anti-oksidanlar, vitaminler, mineraller, şekerler, lipitler ve proteinlerin karışımıdır – saçı yeniden canlandırır ve aynı zamanda zararlı dış etkilerden korur.

Sonuç? Sahip olmak istediğiniz güzel saçlar – sağlıklı, ipeksi yumuşaklığa sahip, parlak ve güçlü. Senscience’in lüks ürünleri saç bakımı kürünü saçınızın her türlü ihtiyacı için mükemmel hale getir